Czy moja odporność jest obniżona?

Witam, od 18 listopada przeszłam bardzo ciężko covid, choroba trwała 3 tygodnie... Zrobiłam 9 grudnia przeciwciała i mój wynik jest w przedziale od 7,1 BAU/ml czyli dodatni który wyniósł 88,1 BAU/ml i ciekawska pani laborantka zetknęła sobie i powiedziała że mam bardzo slaba odporność... Proszę o interpretację tego wyniku. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Nie wiem czy oznaczyła Pani przeciwciała w klasie IgG czy IgM. Odpowiedź immunologiczna na chorobę jest różna, poziom przeciwciał i czas utrzymania ich stężenia to kwestia indywidualna. Podsumowując, nie da się jednoznacznie określić czy i w jakim stopniu przeciwciała zapewnią odporność, zdecydowanie lepszym sposobem profilaktyki jest szczepienie. Proszę nie sugerować się wypowiedzią wspomnianej laborantki.