Czy moja waga na tym etapie ciąży jest odpowiednia?

Witam. Jestem w 16 tygodniu ciąży. Przed ciążą ważyłam 49,5kg. W tej chwili ważę 51,3kg. Tydzień temu ważyłam 52kg więc moja waga spadła i nadal spada. Wiem, że w ciąży nie wolno się odchudzać ale strasznie się boję przytyć dlatego liczę kalorie. Możliwe że spożywam ich za mało? Czy moja waga na tym etapie ciąży jest odpowiednia?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza prowadzacego ciąże. po badaniu bedzie mozna cos więcej pwoiedziec i zalecić odpowiednie dalsze postępownaie.