Czy moje objawy to wina nerwicy czy objaw jakiegoś innego schorzenia?

Dzień dobry Od jakiegoś czasu dostałam nagle zawrotów głowy . Potem zaczęły się silne bóle głowy które trwały tygodniami . W szpitalu miałam wiele badań na głowę i ogólne. Wyszło ok. Od niedawna mam nudności biegunkę i czasem wymioty. Drętwienie nóg i rak, swędzenie skory wszędzie . I po kontakcie z wodą czerwone plamy najczęściej na twarzy. Mój lekarz wysłał mnie do neurologa ale czekam jesCze na termin . Tez stwierdził u mnie nerwice i zalecił psychoterapię. Choć ja dalej myśle ze choruje na coś poważnego . Ciagle mam lęki i strach przed chorobami. Co to może byx ? Proszę o pomoc

moim zdaniem wymaga to oceny i pomocy ze strony psychologa czy psychoterapeuty. Sądzę, że wskazana jest także konsultacja psychiatryczna. Wtedy będzie wiadomo coś więcej o twoim zdrowiu i jeżeli będzie potrzeba, to pozostaniesz pod opieką osób kompetentnych i profesjonalnych. Uczyli się po to , aby pomagać innym.