Jak jeszcze sprawdzić te objawy?

Od ponad roku mój stan zdrowia pogarsza się z dnia na dzień. Robiłam echo serca, MRi głowy, badania krwi, moczu, tarczycy. Nic nie wykryto. Mam ciagle wrażenie ze coś mi jest, ciśnienie w głowie i uszach , bole w klatce piersiowej, ból nóg, zawroty głowy, bóle żołądka, nie mogę spać w nocy, mam nudności ciagle... proszę o pomoc!

Witam! Podobne objawy widujemy przy zaburzeniach nerwicowych. Badania laboratoryjne mieszczą się w granicach normy, a człowiek jest w stanie uniemożliwiającym normalne, codzienne funkcjonowanie. Proponuję kontakt z psychiatrą lub psychoterapeutą: określą cechy osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, sprawdzą odpowiednie reakcje i zaproponują właściwe postępowanie: psychoterapia z odpowiednio dobranymi lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.