Czy moje objawy wskazują, że powinienem się leczyć na nerwicę?

Witam mam pytanie czy zawroty głowy szum w uszach trzesące się ręce i czasami nogi tiki nerwowe bezsenność mogą świadczyć o nerwicy? Mam nie za ciekawą sytuację rodzinną dwa lata temu próbowałem popełnić samobójstwo ( z tym już mi trochę przeszlo), ale od tego czasu zrobiłem się strasznie nerwowy "nosi mnie " dużo przeklinam bo już mi słów brakuje . Od początku jestem chorowity jako niemowlę miałem obustronny wylew krwi do mózgu teraz mam stwierdzoną tachykardie przepuchline żołądka i coś ze zatokami szczęśliwymi.Ale wracając do pytania czy ww objawy mogą świadczyć o nerwicy ? Dzięki pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za podzielenie się swoją częścią historii osobistej.

Tak nie musi być!
Proszę nie zostawać Samemu, w tej sytuacji i z tą sytuacją zdrowotno-emocjonalną, proszę sięgnąć po niezbędne Panu wsparcie specjalistyczne, udając się do Poradni Zdrowia Psychicznego - bez skierowania, w ramach NFZ-tu, celem diagnostyki objawowej oraz
efektywnego leczenia.

Już dzisiaj!
Gdyby pojawiła się u Pana taka potrzeba, może Pan skontaktować się
z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnym codziennie, w godzinach 14,00 -22.00, gdzie mógłby Pan uzyskać potrzebne wskazówki/pomoc specjalistyczną (psychologiczną).
Oferta jest dla Osób dorosłych, potrzebujących wsparcia i porady psychologicznej.
Można dzwonić z każdego numeru (stacjonarnego/komórkowego)
oraz z każdego miejsca w Polsce.

Zasługuje Pan, by efektywnie zadbać o Siebie, by spełniać się po Swojemu...

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605