Czy możliwe jest niedotlenienie u dziecka?

Pisze w sprawie naszego 4m. synka. Zona wyszla do sklepu na 30 minut, ja zas zostalem sam w domu ze spiacym maluszkiem, i niestety usnalem takze ze zmeczenia. W trakcie maluch sie przebudzil, ja kompletnie nie slyszalem krzyku. Zona gdy tylko wrocila do domu, zobaczyla kruszynke cala czerwona na buzi, krzyczaca ile sil. Do chwili obecnej nie wiemy ile maluch spedzil w takim stanie. Czy to mozliwe aby maluch sie tak zanosil, by doznal niedotlenienia, omdlenia? Pytam o komplikacje neurologiczne:(

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze . Jeżeli coś Państwa nie pokoi to wskazana jest wizyta u lekarza pediatry