Czy możliwe, że 17-letni syn jeszcze urośnie?

Witam Mój syn ma 17 lat i 170 cm wzrostu. Od prawie 6 miesięcy nie urósł nic, czy jest jakaś możliwość, że jeszcze urośnie? Niestety mojemu synowi wzrost ten nie odpowiada. Czy jest coś co można w tej sprawie zrobić? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Jeśli nie został zahamowany.wiek kostny syn może jeszcze urosnąć. Jednak maksymalnie 3-5 cm. Proponuję udać się do endokrynoga, który oceni wiek kostny.