Czy można łączyć Cavinton z alkoholem?

Jak terapia radem radioaktywnym wpływa na osoby z otoczenia leczonego? Czy u osób z najbliższego otoczenia mogą pojawić się problemy z płodnością jeśli korzystają z tej samej toalety? Czy ciężarna może korzystać z tej samej toalety co chory?

Witam
Przez pierwsze 2 doby należy unikać bezpośredniego kontaktu z osobą po radiacji. Natomiast płyny ustrojowe przez około tydzień mogą zawierać radioaktywny rad. Należy dbać dokładnie o higienę, dwukrotnie spuszczać toaletę. Można korzystać z wspólnej toalety
Pozdrawiam