Czy można schudnąć 5-6 kg miesięcznie, zachowując organizm w dobrym stanie?

Czy można schudnąć 5 - 6 kg miesięcznie zachowując organizm w dobrym stanie?

Witaj,
Jeżeli Twój sposób żywienia był bardzo niezdrowy, było dużo błędów żywieniowych, to w pierwszych 2-3 miesiącach zdrowego odchudzania połączonego z aktywnością fizyczną możesz chudnąć 5-6 kg bez efektu jojo. Nie powinnaś czuć się także osłabiona.