Czy można w ten sposób uzyskać orgazm?

Witam chciałbym zapytać czy możliwe jest osiągnięcie orgazmu tylko i wyłącznie stymulując prostatę przez korek analny, czy dzieje się to jak gdyby automatycznie czy trzeba jakoś się do tego przygotować, jak rozpoznać taki orgazm od zwykłego i jeśli nie wystarczy sma stymulacja prostaty co jak go osiągnąć ? pozdrawiam serdecznie
MĘŻCZYZNA, 34 LAT 5 miesięcy temu

Dzień dobry.

Osiągnięcie orgazmu przez stymulację prostaty, znanej również jako "męski punkt G", jest możliwe i niektóre osoby mogą tego doświadczyć, używając korka analnego lub innych metod stymulacji analnej.

Orgazm poprzez pieszczoty prostaty często opisuje się jako głębszy i bardziej intensywny niż tradycyjny orgazm. Może obejmować uczucie pulsowania w obszarze miednicy (w okolicach prostaty, czyli w połowie drogi od jąder do odbytu). Możliwe jest osiągnięcie orgazmu prostaty bez wytrysku, co może być nowym doświadczeniem dla wielu osób. Orgazm prostaty może trwać dłużej i być bardziej rozprzestrzeniony po całym ciele niż standardowy orgazm w wyniku pobudzenia prącia.