Czy naderwałam staw skokowy?

13 czerwca skręciłam i naderwalam staw skokowy oraz miałam podejrzeni pęknięcia. Ból minął ale dopiero 12 lipca leczenie zostało zakończone dostałam stabilizator w którym mialam chodzic nie dłużej niż do 20 lipca. Od wczoraj czuje straszny ból w stawie który zmusza mnie do rzestania jakich kolwiek czynność, zauważyłam ze znów zaczęłam kuleć na tą nogę. Kostka jest spuchnieta. Co to może oznaczać ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ortopedy i jak sadze najlepiej wykonać badanie usg stawu skokowego.