Czy należy zmienić leki na inne?

Witam mam 37 lat od 6 tygodni biorę Dutilox 60 mg i triticco 100 mg. Po 3 tygodniach walki z objawami nerwicy samopoczucie było lepsze. Niestety od tygodnia mam następujące objawy - ogromny niepokój, nudności ale nie wymioty, budzę się o 4 rano i nie mogę spać, drżą mi mięśnie nie mam apetytu i chudnę, zalewają mnie poty, boli mnie brzuch. Czy jest to normalne? Czy może należy zmienić leki na inne? Dodam, że chodzę na psychoterapię ale jak na razie nie ma żadnych efektów.

Witam! Okres leczenia nie jest zbyt długi, jednak już powinna być względna stabilizacja. Należy się zastanowić nad modyfikacją dawkowania lub dodatkowym wyciszeniem, np. Ataraxem. Jak osoba leczona jest względnie wyciszona, to osiągamy lepsze efekty w psychoterapii. Proszę uzgodnić z lekarzem leczącym. Pozdrawiam W. Łuczkowski.