Czy organizm sam wyleczy się z nadżerki?

Witam, Stwierdzono u mnie niewielką nadżerkę, pani ginekolog zrobiła cytologię. Wynik: II grupa. Orzekła,że nie ma potrzeby leczenia nadżerki, mnie to jednak zastanawia. Czy nadżerkę można tak zostawić? Sam organizm się z tego wyleczy? Czytałam,że nieleczona doprowadza do raka szyjki macicy. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza ginekologa. Należy udać się na kontrolę.