Czy osoba chora na depresję dwubiegunową może zmienić swój tok myślenia?

Witam czy osoba chora na depresję dwubiegunową może zmienić swój tok myslenia "z dnia na dzien"? tzn moja dziewczyna zachowywala sie normalnie- liczyła się z moim zdaniem, martwiła się czy sie nie pogniewam o jej wyjście, nastepnego dnia bylo ok miedzy nami(nawet doszlo do zblizenia)wszystko normalnie lecz po kilku dniach nieODP nie dzowniła zerwała kontakt, ona juz od ok 1 roku nie bierze lekow bo uwaza ze choroba została wyleczona... czy to moze byc nawrót?onaTWIERDZI ze choroba nie wrocila

Proszę liczyć się z tym, że stabilizacja to pewnego rodzaju złudne pojęcie. Zawsze może dojść do zmiany systemu myślowego i pojęciowego. Nawet u Pana.

Nagła zmiana myślenia jest określana w psychologii pojęciem "błysk".

Dzień dobry. Przyczyna zmiany u Pana partnerki może być bardzo rożna, może to być nawrót choroby. Czy partnerka odstawiła leki po wcześniejszej konsultacji z lekarzem? Pozdrawiam.