Czy osoba z poziomem serotoniny 80.7ug/l może normalnie funkcjonować?

Dzień dobry, Czy Państwa zdaniem z poziomem serotoniny 80.7ug/l przy normie 80-400 można normalnie funkcjonować? Mam obniżony poziom prawdopodobnie wrodzony, kilka lat temu robiłam badanie i wynik był podobny tak więc psychoterapia nie ma sensu bo nie mam problemu o którym chciałabym rozmawiać. Nie mogę się też przemóc by zdecydować się na farmakoterapię, bo pewnie musiałabym korzystać z niej do końca życia. Przeraża mnie to ale nie chcę być całe życie smutna. Czy nie ma innego sposobu od SSRI?

Poza tym proponuję konsultację z psychiatrą, który zajmuje się leczeniem zaburzeń tego typu