Czy po nałożeniu kremu BB można zastosować puder transparentny?

Witam serdecznie. Chciałam zapytać czy po nałożeniu kremu BB można jeszcze nałożyć na to puder transparentny? Czy puder transparentny będzie działał tak samo jak nałożony na czystą cerę? I czy nie zatyka takie połączenie porów?

Witam. Puder transparentny w takiej sytuacji spowoduje zmatowienie cery i sprawi że buzia nie będzie miała tendencji do świecenia się. Połączenie nie powinno zatkać porów, nie mniej jednak jest to sprawa dość indywidualna.

Pudry sypkie z reguły aplikuje się w celu wykończenia makijażu, na nałożoną wcześniej bazę. Nie powoduje to "zapychania" ujść gruczołów łojowych.