Czy po odstawieniu tych leków waga spadnie?

Proszę powiedzieć, czy po odstawieniu leków: Xeplion - 75 mg oraz Ketilept - 100 mg waga sama spadnie? Przed lekami ważyłam 53 kg przy wzroście 165 cm, a obecnie ważę 84 kg, więc przytyłam 31 kg. Nigdy nie miałam problemów z wagą, zawsze była znaczącą niedowaga. Kobieta, 34 lata

Dzień dobry

Czy oby na pewno 31kg przytyła Pani jedynie od leków? Czy nie zmieniła Pani sposobu odżywiania, a może jest mniej ruchu?

Uważam, że same odstawienie leków nie pomoże też w zgubieniu takiej ilości kilogramów. Niezbędna będzie odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna.

Jeżeli miałaby Pani pytania to zachęcam do kontaktu: joanna.wasiluk@o2.pl