Czy po odstawieniu witaminy D mógł się osłabić mięsień?

mozliwe jest,ze przy odstawieniu wit d przez 2 mies tak sie oslabil miesien i staw,ze wypadl mi bark?,bo wczesniej jak ja suplentowalam to 2 lata bark nie wypadl,musi byc jakies powiazanie....jaka dawke kupic teraz i czy z wit k?,bo 3 mies bralam 8000j.m i jak odstawilam na 2 mies to wypadl,wczesniej bylo 2000j.m

Lek. Tomasz Budlewski

proszę udać się do lekarza ortopedy po badaniu będzie można coś więćej powiedzieć odnośnie barku a co do suplementacji proszę oznaczyć poziom witaminy d3.