Czy podane objawy mogą świadczyć o guzie mózgu?

Mam 28 lat i jestem zdrową kobietą tak mi się wydaję. Mam problem z hipoglikemią mimo to nie jestem diabetykiem. Tak mi powiedział mój lekarz. Moje pytanie dotyczy hipoglikemi a mianowicie: Po wypiciu kawy lub energetyka dostaje takiego ataku że prawie tracę przytomność ostatnio zdarzyło mi się to dwa tyg. temu z ledwością przyszłam do domu i szukałam cukru wiedziałam że jest w na stoliku mimo to nie mogłam go znaleść. I straciłam przytomność. Żadko ale udaje mi się zdążyć ale nie wiem czy to normalne ponieważ głowa mnie z tyłu boli byłam u lekarza i wysłał mnie do szpitala i powiedział że mogę mieć jakiegoś guza. Czy mam się czegoś obawiać?

Absolutnie nie należy pic "energetyków", są niebezpieczne i powodują poważne zaburzenia, zawierają dużo cukrów!
Trzeba też unikać cukrów! Zdrowa dieta co 3 godziny, Czy wykonywano krzywą cukrową i insulinową po obciążeniu glukozą?