Czy mam jeść mniej posiłków?

W trakcie ciąży miałam podejrzenie cukrzycy ciążowej i trzymałam się diety. Po 4 latach znów pojawił mi się cukier nadczoo - czy mogę stosować taką samą dietę jak podczas ciąży 1800 kcal 7 posiłków? czy mam jeść mniej posiłków?

witam, zdecydowanie nie, dieta cukrzycy ciążowej może się różnić od zwykłej. Pytanie jaka wartość jest tego cukru na czczo?
Trzeba zrobić krzywą cukrową i insulinową i dietę dobrać do diagnozy, co do posiłków trudno powiedzieć sprawa zawsze indywidualna.