Czy podane objawy świadczą o innej chorobie niż zwykłe przeziębienie?

Mam infekcję wirusową/przeziębienie którą pod koniec leczenia doziębiłam i teraz ciągnie się ok 2 tygodnie. Mam objawy: stan podgorączkowy, lekki ból gardła, katar, dreszcze, osłabienie, nudności, bóle mięśni. Leczyłam się po domowemu dużą dawką wit. C ale spowodowało to pojawienie się IBSu (bóle jelit po prawej stronie od żeber po pachwinę) w tym samym czasie. Od 3-4 dni bolą mniej. Również na samym początku infekcji spróbowałam masturbacji analnej (jeden palec tak na /-6cm wprowadzony) Mimo że w czasie zrobiło się trochę intensywnie to nie było bólu, dyskomfortu, krwi w czasie, tuż po i przez te 2 tygodnie. Lekarz rodzinny mówi że nic nie mogłam sobie zrobić a te wszystkie objawy to bardzo uparta wirusówka. Od dzisiaj biorę Ceroxim. Ale obawy mam że coś poszło nie tak. Czy powinnam pójść z tym do proktologa? Tak na wszelki wypadek?

Lek. Michał Lenard

Nie ma potrzeby odbywania wizyty u proktologa, sugeruję stosować się do zaleceń swojego lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!