Czy podczas ciąży można biegać?

Witam
W pierwszej połowie, o ile ciąża przebiega prawidłowo i lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, to można kontynuować trening. Proszę jednak wybierać tereny o równej nawierzchni i zawsze słuchać własnego organizmu by nie przeforsować.
Proponuję też zastanowienie się nad wyborem spokojniejszej formy aktywności na okres ciąży.
Pozdrawiam serdecznie