Czy powinnam iść do lekarza z tym obrzękiem łydki?

Ponad miesiąc temu stłukłam dość mocno nogę, wewnętrzna część łydki. Pojawił się obrzęk i duży siniak, który do dwóch tygodni zniknął. Jednak do teraz mam czerwoną w tym miejscu nogę i przy dotykaniu trochę boli oraz w tym miejscu noga jest twarda. Czy powinnam iść z tym do lekarza i do jakiego. Dodam że chodzę bez problemu, boli tylko przy dotyku.

Najprawdopodobniej zwókniały podskórny krwiak. Może też być głęboki krwiak w mięśniu - ale to tylko do potwierdzenia w USG (najtaniej i najszybciej) lub MRI. Proponuję głębokie mocne wcieranie ( z masażem tkanki ...) Lipohep lub Lioton 1000 3 x dziennie przez 7 dni. Jak nie będzie efektu - trzeba to zbadać.