Czy powinnam podejrzewać u dziecka autyzm?

Witam . Przychodzę z Problem bo obawiam się że mój synek może mieć autyzm . Syn ma 25 miesięcy i mało mówi. Większość mówi poprostu w swoim języku czyli po swojemu , z wyjątkiem jak chce jeść to mówi amam czy nununu itp . Synek jest bardzo wesołym chłopcem lubi bardzo się bawić i wygłupiać z swoim starszym bratem . Czasem nie odstępuje go na krok. Starszy syn też miał problem z mówieniem i dopiero zaczął mówić mając 2,5 ( mówiła tylko po swojemu ) . Z młodszym synkiem teraz też się martwie i dlatego chciałabym uzyskać odpowiedź czy muszę jak najszybciej udać sie do logopedy czy jeszcze dać synkowi czas ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

każde dziecko rozwija się w swoim tempie, chłopcy zdecydowanie później zwykle zaczynają mówić. Jeżeli jednak cokolwiek Panią niepokoi zachęcam do wizyty u pediatry a później u neurologopedy