Czy powinnam zrobić nową szynę?

Pytanie o szyne relaksacyjna na bruksizm. Wykonano dla mnie taka szyne w gabinecie z odlewu. Niestety mocno sciska mi zeby i po calej nocy w niej czuje że zeby sa przekrzywione. Pani stomatolog twierdzi, ze sie do trgo przyzwyczaje i ze to jest normalne, ze mi sie tylko wydaje ze zeby mi sie krzywia. Ja jednak mam wrazenie ze to nie jest zbyt dobry objaw. Czy moge prosić o druga opinię? Czy w takiej sytuacji powinno sie zrobic nowa płytke, albo ja w jakis sposb powiększyć, poluzowac? Dziekuje z góry za odpowiedź

Najprawdopodobniej Pani objawy są skorelowane z wadą postawy i zgryzu, być może również z zaburzeniami metabolicznymi. Bez dokładnej diagnozy bardzo ciężko jest stwierdzić jaki powinien być plan leczenia Pani bruksizmu. Pozdrawiam