Czy praca pod siecią trakcyjną może powodować jakieś skutki uboczne?

Czy praca pod siecią trakcyjną może powodować jakieś skutki zdrowotne. Zawsze kiedy po nią wchodzę zaczyna boleć mnie głowa? Czy ma to związek z pole elektromagnetycznym, które jest w sieci trakcyjnej czy jest to może kwestia psychologiczna ?

Witam! Jest oddziaływanie pola elektromagnetycznego. Są odpowiednie przepisy u ograniczenia - w jakiej odległości od źródła jest stosunkowo dopuszczalna szkodliwość. Proszę dochodzić swoich praw. Powodzenia W. Łuczkowski.