Czy próbowanie własnej spermy jest czymś zboczonym?

Witam Czy próbowanie własnej spermy czy to samemu czy przy pocałunkach z dziewczyną po wytrysku jest czymś zboczonym?

Dzień dobry!

Nie, nie jest to w żaden sposób zachowanie niepokojące.
Chyba że jest warunkiem niezbędnym do osiągnięcia satysfakcji seksualnej lub sednem współżycia. Wtedy można mówić o fetyszu.

Pozdrawiam!

Takie upodobania nie są czymś niezwykłym, choć także nie są powszechne.
Tego typu zachowania nie wzbudzają zainteresowania medycyny seksualnej.
Proponuję oddalić swój niepokój.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com