Czy przy niedoczynności tarczycy mogę przyjmować Clostilbegyt?

Witam. Z mężem staramy się o dziecko. Bez skutku. Chcielibyśmy podejść do inseminacji. Czy przy niedoczynności tarczycy mogę przyjmować Clostilbegyt? Kolejne pytanie dotyczy krwawienia/plamienia na kilka dni przed miesiączką.Kiedyś badałam progesteron i był w normie. Podstawowe badania również w normie. Mam zamiar powtórzyć progesteron. Jeśli okaże się ok to jakie badania powinnam jeszcze wykonać? Co może być przyczyną?

Lek. Katarzyna Szymczak

Można przyjmować, niedoczynność tarczycy także mogę dawać takie objawy. W razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam