Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak serwisować stymulator serca?

Stymulator serca wykorzystywany jest do pobudzania jego pracy. Prof. Andrzej Biederman wyjaśnia w jaki sposób należy kontrolować stan zużycia stymulatora serca oraz gdzie można to zrobić.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

czosnek niedźwiedzi znany jest ze swoich właściwości prozdrowotnych. Wzmacnia odporność, zabija bakterie oraz wspomaga trawienie. Traktowany jest jak naturalny antybiotyk, który doskonale sprawdza się przy infekcjach górnych dróg oddechowych. Pomaga usuwać z organizmu metale ciężkie i toksyny, a także wykazuje działanie przeciwgrzybicze. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób docenia jego właściwości i chętnie dodaje do potraw.

Niestety nie każdy może sobie pozwolić na korzystanie z tego dobrodziejstwa natury. Czosnek niedźwiedzi nie powinien być spożywany przez osoby borykające się z wrzodami żołądka i dwunastnicy. Ostrożne powinny być także ciężarne, kobiety karmiące oraz ci, którzy przyjmują leki zakrzepowe, ponieważ przyprawa ta powoduje rozrzedzanie krwi.

Czosnek niedźwiedzi pomaga w walce z nadciśnieniem, dlatego ostrożność powinny zachować także osoby z niskim ciśnieniem krwi.

Pytania o czosnek niedźwiedzi pojawiały się już w naszym serwisie. Znajdzie je Pan pod następującymi linkami: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-przy-takim-cisnieniu-moge-bez-obaw-profilaktycznie-zazywac-czosnek, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/dzialanie-suszonego-czosnku-niedzwiedziego.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy