Czy przypadkiem lekarz sie nie pomylil?

Witam serdecznie,
W 8 tygodniu ciąży powinien być widoczny zarodek oraz akcja serca. Jeżeli tak się nie dzieje oznacza to,że ciąża nie rozwija się prawidłowo.
Zakres norm beta-hCG jest szeroki. Ważny jest jego przyrost. W prawidłowo rozwijającej się ciąży co dwa dni poziom beta-hCG powinien się podwoić.
Jeżeli ma Pani wątpliwości co do diagnozy powinna Pani udać się na konsultację do innego ginekologa.
Pozdrawiam