Czy rzeczywiście stymuluje odrost włosów?

Witam, jestem kobietą i cierpię na lysienie androgenowe. Planuje zainwestowac w laser Hairmax. Prosze mi powiedzieć, czy rzeczywiscie moze wspomoc obecnie stosowaną terapie Loxonem, Syndi i Androcourem? Czy rzeczywiście stymuluje odrost włosów? Wydatek jest duzy, a nie chcialabym inwestowac w bubel, który nie bwdzie dawal żadnych efektow.

Lasery nie są wymieniane wśród oficjalnie zalecanych metod leczenia łysienia androgenowego. Ich skuteczność jest raczej umiarkowana. Zdecydowanie bardziej polecam mezoterapię ale tylko przebadanymi preparatami o udowodnionej skuteczności. Do takich należą preparaty z peptydami biomimetycznymi. Nie tylko pobudzają krążenie w skórze głowy ale także hamują lokalnie przemianę testosteronu w DHT który odpowiada za utratę włosów. Więcej informacji dla pacjentów na ten temat znajdzie Pani na mojej stronie internetowej :
www.drselwa.pl