Czy rzucenie marihuany wzmacnia charakter?

Witam :) mam pytanie czy rzucenie marihuany wzmacnia charakter I czy dziala na zdolnosci intelektualne oraz fizyczne. dokladnie mnie interesuje koncentracja silna wola motywacja logiczne myslenie zdolnosc nauki itp. aha I jak dlugo trzeba czekac na pierwsze efekty?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z pewnością odstawienie narkotyków będzie miało pozytywny wpływ na organizm. W przypadku silnego uzależnienia może być konieczna pomoc specjalisty.