Czy seksuolog pomoże jeśli mój chłopak nie ma ochoty na seks?

Dzień dobry! Mój chłopak ma 23 lata i nie jest zainteresowany seksem, tzn. niezwykle rzadko ma na seks ochotę. Obecnie mijają 3 tygodnie od naszego ostatniego stosunku. Dla mnie to problem. Dla niego - nie. Próbowałam z nim rozmawiać, dowiedzieć się o co może chodzić. Początkowo myślałam, że przestałam być dla niego atrakcyjna, że może ma jakiś problem, może jest nudno w łóżku. On wciąż jednak powtarza, że wszystko jest idealnie. Chciałabym zapytać czy seksuolog w takiej sytuacji pomoże? A jeżeli tak to jak kształtują się ceny wizyt?

Dzień dobry Pani,

Z jakiegoś powodu potrzeby Pani Chłopaka są odmienne od Pani.
Warto byłoby bezpośrednio skonsultować Państwa oczekiwania/potrzeby z seksuologiem.
Odnośnie kosztów wizyt - są dostępne online, m. in. na Portalu abc Zdrowie, Znany Lekarz.

Z życzeniami dla Państwa tylko pozytywnych doświadczeń!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605