Czy sny erotyczne odzwierciedlają ukryte pragnienia?

Witam! Od dluzszego czasu ciagle snia mi sie sny erotyczne. Martwi mnie tylko fakt ,ze nie ma w nich mojego chlopaka! Zawsze jest ktos inny; kolega , osoba ,ktora np. Widzialam w telwizji.. albo po prostu ktos obcy (czasem jest to kilka osob) o co chodzi? W lozku jest raczej okey , czasem jest problem ,zeby mnie zaspokoic ,bo mam z tym ciezko ,ale nie narzekam jakos bardzo ,wiec skąd te sny?

Lek. Tomasz Budlewski

Podłoże tego typu snów może być bardzo różne . Być może warto porozmawiać z partnerem o swoich fantazjach