Sny erotyczne u 21-letniej dziewicy

Mam 21 lat i jestem dziewicą. Jednak każdej nocy śnią mi się sny erotyczne. O ile w rzeczywistości mam wielkie zahamowania, to w tych snach jestem niczym wampir. Skąd się biorą takie sny?

Dzień dobry!

Potrzeby seksualne są naturalną potrzebą każdego człowieka, a ich przejawem mogą być m.in. sny erotyczne. Seksualność kierowana jest nie tylko przez nasz sposób myślenia, emocje, świadomość - ale także biologię, gospodarkę hormonalną itp., nad którymi nie mamy pełnej kontroli.
Stąd sny i marzenia erotyczne, także u dziewicy nie są niczym niespotykanym czy zaskakującym.

Jednocześnie wspomina Pani, że "w rzeczywistości ma Pani wielkie zahamowania". Taki konflikt, odrzucanie swoich potrzeb, zaprzeczanie im i brak zrozumienia dla nich - może tym bardziej nasilać przykre emocje, poczucie winy związane ze snami erotycznymi, a nawet same sny erotyczne.

Pozdrawiam!