Czy sny mogą być wynikiem przemęczenia?

Witam ja również mam sny za każdym razem kiedy zasnę i później wszystko pamietam. Zastanawiałem się dlaczego tak jest z reguły moi znajomi tak nie maja i zadko pamiętają swoje sny. Bardzo mi się to podoba bo lubię śnić a mam już tak od kilku lat ze nawet jak zasnę na 10 min to już mi się coś śni i później dokładnie pamietam moje sny. Czy jest to możliwe może jestem przemęczony i jest to normalne zjawisko?

Witam Pana,

sny mogą być odzwierciedleniem emocji, które odczuwamy w ciągu dnia w różnych sytuacjach, związane z różnymi problemami.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś