Dlaczego w nocy ciągle mam sny?

Zróbcie coś ze mną,bo zwariuję, od dawna około 2-3 lata, kiedy idę spać (a b, lubie duzo spać),jak tylko połozę głowe na poduszkę od razu coś mi się śni. pomijam fakt jakie to sny, chodzi mi o to,że ja nie wypoczywam podczas snu, tylko zywo uczestniczę w moich snach, Rano jestem taki flak, zły,nie wyspany,ledwo chodzę. snów jest kilka co noc, nie robię nic szczególnego,co miałoby wpływ na taki stan, twardy materac, pościel czysta, wietrzona, okno otwarte 24h.nie ma w pokoju tv,komputera,telefonu, dlaczego całe noce cos mi sie sni,i przez to nie mogę sie wyspac, pomocy,

Szanowna Pani,

sny mogą być odzwierciedleniem przeżywanych emocji. Jeśli ciągle pojawiają się obawy, niepokój dotyczący dzieci, czy problemów finansowych, relacji z bliską osobą, jak i róże sytuacje w pracy, w związku z tym zachęcam do analizy tych snów, to jest jak nieprzeczytany list od siebie do siebie.
Pozdrawiam serdecznie