Częste sny, w których partner jest agresywny

od jakiegos czasu nie radze sobie ze snami - od 5 lat jestem ze wspanialym wydawaloby sie czlowiekiem ale on prawie nigdy mi sie nie sni a jesli juz to tylko w bardzo zly sposob np ze mnie bije - czy to cos oznacza? nie dają mi zyc te mysli :( sny sa tak realne... ogolnie on ma problem z okazywaniem dobrych uczuc - zlosc potrafi pokazac gorzej z czuloscia np moze to ma jakis zwiazek? tylko dlaczego tak mi sie sni kiedy nigdy nie zrobil mi tak naprawde krzywdy?? czy to ze mna jest cos nie tak?

Witam. Sny są odzwierciedleniem własnych myśli nieuświadomionych a nie żadnym proroctwem, jak mysli gro społeczeństwa. Pani sny są wyrazem Pani lęku i iobawy , że taką krzywdę mógłby partner Pani zrobić.
Snami zajmuje sie psychoterapeuta psychoanalityczny, tak wiec jeśli w przyszłosci kiedykolwiek chciałaby sie Pani podjać psychoterapii, to właśnie w tym nurcie można zajmować się snami.
Magdalena Brabec

Witam. Sny, które się Pani śnią, są raczej informacją o Pani życiu wewnętrznym, nieświadomym. Pani sny NIE są informacją o Pani partnerze. Co oznaczają Pani sny tego nie wiem, bo należy interpretować je przez pryzmat Pani indywidualnych skojarzeń i życiowych doświadczeń. Drogą, aby lepiej poznać samego siebie, jest psychoterapia psychoanalityczna lub psychodynamiczna - gdzie w trakcie sesji można opowiadać swoje sny i wspólnie z terapeutą poszukiwać ich znaczeń. Pozdrawiam