Nieprzyjemne sny od dłuższego czasu u 24-latki

Witam. Od dłuższego czasu mam okropne sny. Bardzo nieprzyjemne. Otóz prawie codziennie śni mi sie, ze całą buzie mam wypchaną przegryzionym pokarmem:( W śnie nie moge nic powiedziec, bo mi przeszkadza a przełknąc tego nie moge bo czuje ze zwymiotuje. Wtedy ide do WC i tam rekami wyjmuje ten pokarm;/ Budze sie w nocy i jest mi przez to aż niedobrze. Nie wiem dlaczego mam takie sny. Dodam, że zakładam co noc aparat na zeby plastikowy i może on jakoś oddziałuje na te sny, ponieważ mam coś w buzi.

Witam. To nie jest tak, że sen można odczytać jak w senniku. Sennik nie ma racji bytu. Jeśli chce pani wiedzieć co znaczą pani sny to na psychoterapii psychoanalitycznej bądź psychoanalizie zajmujemy się snami i przy tym potrzebna jest Pani, pani skojarzenia do tego snu.

Rzeczywiście sny można skutecznie interpretować oraz czerpać znich informacje o sobie, jednak wyłącznie zakładając ich indywidualny, nie sennikowy sens. Pomocna w Pani przypadku okazać się może konsultacja psychologiczna.

Witam,
Być może organizm tak reaguje na aparat ortodontyczny. Łatwo to sprawdzić rezygnując z założenia go na jedną noc. Jeżeli on jest przyczyną, może trzeba będzie pomyśleć nad inna formą korekty zębów. W przypadku, kiedy okaże się, ze to nie aparat. może Pani poszukać psychoterapeuty, który potrafi analizować sny i razem dojdziecie do źródeł Pani kłopotu. Pozdrawiam. Małgorzata Mont