Czy stosować Asertan w terapii?

Witam.Biorę na depresję asertan,ale chcę połączyć działanei leku z terapią tDSC(dostałam zaświadczenie od psychiatry do zakwalifikowania do zabiegu na 20 sesji).Czy faktycznie jest dobrą i sprawdzoną metodą,no trzeba też wydać na nią 1600zł praktycznie całą pensje...Słyszałam wiele pozytywnych opinii,a ja już nie mam siły tak żyć w tym stanie depresji.Terapia psychodynamiczna mi nie pomogła,asertan to dobry lek podobno,ale dopiero biorę tydzień

Witam!
Modyfikację terapii na którą Panią skierowano musi Pani uzgodnić z zespołem, który będzie wykonywał zlecenie. Samowolnie proszę nie kombinować!
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Jest to terapia eksperymentalna, na tym etapie prowadzone są nadania nad jej skutecznością. Nikt nie zagwarantuje jej skuteczności ale decyzja zależy od Pani. Zaznaczam jednak, że nie istnieją jeszcze metody, które dają rezultat w kilka sesji. Zastanawiam się ile czasu uczęszczała Pani na psychoterapię? Depresja może mieć podłoże biologiczne i wtedy leki regulujące pracę neuroprzekaźników powodują obniżenie objawów. Może mieć podłoże psychologiczne i być czasem jedynie objawem choroby. Pozdrawiam