Czy ta różnica w wyglądzie piersi to wynik odchudzania?

Witam, mam nadwagę około 25 kg za dużo. Staram się walczyć z tym idzie coraz lepiej. Mam jednak pytanie, ponieważ zauważyłem że jedna pierś jest bardziej obwisła od drugiej, nie wiem czy powoduje to, że w jednej jest więcej tkanki tłuszczowej? Że jest większa? Czy kiedy zakończę odchudzanie problem powinien zniknąć? Dziękuje za odpowiedź

witam serdecznie,
nasze ciało nie jest proporcjonalne. Zawsze jedna strona jest nieco większa, nieco innej budowy niż druga. Piersi to głównie tkanka tłuszczowa, więc jak Pan sporo schudł to może być tak że niedoskonałości będą widoczne. Proszę dołączyć do diety ćwiczenia fizyczne aby ciało się ujędrniało. nie zalecam tez byt drastycznej diety powodującej szybkie spadki wagi, ponieważ wtedy skóra nie ma czasu się wchłaniać i będzie "obwisła" Lepiej chudnąc wolniej a efekty bedą długotrwałe a nasze ciało ładne i estetyczne.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk