Nierówne i spiczaste piersi u mężczyzny

Witam! Czy to możliwe że jedna pierś u męzczyzny jest wieksza od drugiej? Poniewaz mam małą nadwagę klatke mam rozbudowaną bo swobodnie mogę poruszać mięsniami cwicze ok 6mies. Ale przykrywa je tkanka tłuszczowa przez co są szpiczaste i mam przez to kompleksy do tego jedna piers bardziej odstaje. Jak sie tego pozbyc? Pozdrawiam!

Magdalena StusiĹska

Najlepiej spalić tkankę tłuszczową ćwicząc po równo obie strony- wtedy obie piersi powinny się wyrównać.