Jaka dieta, aby uwidocznić mięśnie brzucha?

Witam! Chciałbym sie dowiedziec jaką diete mam zastosowac aby uwidocznić miesnie brzucha. Ponieważ mam rozbudowane miesnie brzucha lecz przykrywa je tkanka tłuszczowa. Czytałem ze wskaznik tłuszczu w organizmie powinien być ponizej 10 żeby uwidocznic miesnie. A ja mam powyzej 20. Z góry dziękuję

Witam!

Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem). Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska