Dieta stosowana przy chęci wyszczuplenia sylwetki

Witam serdecznie , chciałabym zgubić 4cm z bioder dlatego , iż potrzebne mi to do wstąpienia Agencji modelek , mam 18 lat . Chciałabym zapytac jaka diete stosowac by utrzymala mi się szczupła sylwetka oraz by moje włosy w trakcie tej diety były zdrowe , a nie wypadały ..> ? Czy zna ktoś dobre sposoby ? Pozdrawiam

Witam, zachęcam do wizyty u dietetyka. On ustali Ci indywidualną, zbilansowaną dietę na podstawie badań antropometrycznych i wywiadu żywieniowego, która pomoże schudnąć. Doradzi, co jeść lub jakie suplementy wprowadzić aby odżywić włosy. Pamiętaj, że w utracie zbędnych kilogramów lub centymetrów :) pomocne będzie również zwiększenie aktywności fizycznej.
Pozdrawiam
dietetyk Justyna Siwek

Witam!
Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem). Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska