Czy taki ból zęba jest w moim przypadku normalny?

Witam, mam takie pytanie za kilka dni mam mieć leczenie kanałowe i w piątek do tego czasu zalozono mi fleczer a przed tym wlano mi jakiś płyn do srodka, i wszystko było ok nic nie bolało aż do wczoraj do południa, a w nocy ból był nie do wytrzymania czy to jest normalne, niestety mój lekarz nie poinformował mnie że np może się tak dziać

Płyn, który został Pani to prawdopodobnie preparat dewitalizacyjny. Niestety ból w taki przypadku to dosyć powszechny objaw. Może się on utrzymywać od kilku do kilkunastu godzin i być bardzo silny. Wiąże się to z podrażnieniem miazgi. Jeśli jest on bardzo intensywny lub długo się utrzymuje, wskazana jest wizyta u stomatologa, który zaradzi dolegliwościom. Wazne żeby leczenie kanałowe zostało wykonane jak najszybciej najlepiej na jednej lub dwóch wizytach bez długich odstępów czasu pomiędzy. stankowscybialach.pl, badzbystry.pl