Czy takie objawy mogą mieć podłoże nerwicowe?

Witam otóż mam taki problem ciągle czuję jakbym miał coś w gardle ucisk i pieczenie od 3 tygodni bardzo się tym stresuje posiadam również ciągłe dusznośći i zatkaną jedną dziurę w nosie podczas odpoczynku, cały czas bije mi szybko serce powyżej 100 na minutę miałem robione EKG i nic nie pokazało wszystko w porządku. Zacząłem pić herbatki ziołowe m.in czystek, melisa,yerba,guarana, miłorząb japoński robię to z umiarem oczywiście ale nie widzę poprawy czy to może być na podłożu depresyjnym nerwicowym czy poprostu może być to jakiś nowotwór bardzo się boje czy jest to coś poważnego?
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 3 miesiące temu

Jak wygląda zabieg wszczepienia by-passów?

By-passy, czyli pomosty aortalno-wieńcowe, stosowane są podczas wystąpienia zaawansowanej choroby wieńcowej i w niektórych przypadkach zawału serca. Prof. Andrzej Biederman wyjaśnia, jak wygląda taki zabieg i czy w każdym przypadku ma taki sam przebieg.

Lekarz pierwszego kontaktu powinien zlecić badania, które dadzą odpowiedź na pytanie, czy odczuwane przez Pana dolegliwości mają podłoże somatyczne. Jeśli diagnostyka nie wykaże nieprawidłowości, oznaczać to może, że źródła Pana objawów leżą po stronie psychiki i wówczas należy podjąć konsultację z psychoterapeutą lub lekarzem psychiatrą.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty