Czy te objawy mogę mieć podłoże nerwicowe czy są symptomami innych chorób?

Witam. Od kilku dni mam dziwne objawy otóż rano temperatura wynosi 36,5, natomiast po południu już od 36,9-37,1, wieczorem natomiast znów wraca do poziomu 36,6. Oprócz tego odczuwam na zmianę uderzenia gorąca na twarzy oraz uczucia zimna. Czy te objawy mogę mieć podłoże nerwicowe czy są symptomami innych chorób?

Witam, warto skorzystać z konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu zastanowić się nad dalszą formą pomocy. Pozdrawiam serdecznie

Witam,

wskazana jest diagnostyka internistyczna szczegółowe badania, które pozwolą wykluczyć choroby somatyczny, ewentualnie wtedy można będzie diagnozować podłoże psychiczne.

Pozdrawiam serdecznie