Czy te objawy mogą mieć związek z masażem pleców?

Witam miesiąc temu byłam na masażu kręgosłupa lędźwiowego, ogólnie chodzę sobie raz w miesiącu gdyż mam pracę siedząca i jakieś tam bóle tego odcinka się zdarzają. Do tej pory po takim masażu zawsze wszystko było ok. Od tego ostatniego pojawiają się u mnie nudności, odbijanie, bóle brzucha podczas siedzenia które ustają po wstaniu i rozciągnięciu się. Czy to może mieć związek właśnie z wizytą u fizjoterapeuty?

Wszystko zależy, nad czym fizjoterapeuta pracował podczas wizyty, ale nie wykluczone,że jest to efekt wizyty. Najlepiej proszę skonsultować swoje objawy z nim. Warto rozważyć także,czy w ostatnim czasie było było zmian w żywieniu lub dużego stresu, który mógł zwiększyć napięcie w obszarze przepona i klatki piersiowej stąd dolegliwości.