Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ten węzeł chłonny jest niepokojący?

Witam, od ok. 5 miesięcy mam duszności poprzedzone pojawieniem się powiększonego węzła chłonnego pod rzuchwą. Lekarz rodzinny skierował mnie na rtg płuc, wszystko wyszło ok i lekarz stwierdził nerwice. Od jakiegoś tygodnia do tych objawów pojawił się ucisk w klatce piersiowej. Dodam, ze dawniej miałam stwierdzoną astmę oskrzelową lecz nie odczuwałam jej skutków od wielu lat. Nie mam żadnych świstów, natomiast zaczęłam odczuwać zmęczenie. Niepokoi mnie także węzeł chłonny, który raz jest bardziej wyczuwalny raz mniej. Pozdrawiam
KOBIETA, 27 LAT 8 miesięcy temu

Badania krwi - potas

Potas jest głównym elektrolitem wnętrza komórkowego w ludzkim organizmie. Jego największe stężenie znajduje się w mięśniach szkieletowych i jest niezbędnym składnikiem do utrzymywania stałych warunków wewnątrz organizmu.

Witam! Z relacji przedstawionej przez Panią Można wyciągnąć wnioski, że lekarz leczący może mieć rację co do tej nerwicy, pomijam fakt, że jest to wariant korzystny dla Pani. Może warto skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego lub gabinetem prywatnym i zasięgnąć ich opinii. Leczenie jest całkowicie odmienne niż choroby somatycznej. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy