Czy tężyczka objawia się parestezją w różnych częściach ciała?

witam. od kilku dni mam niewielkie parestezje w symetrycznych miejscach ciała tzn na bocznej czesci lydki kolo łokcia i koło ust, także mam wrazenie jakby minimalnie mam mniejsza siłe w prawej dłoni. Do tego mam napady lęku, bóle żoładka, brak apetytu i ogolnie jeden wielki stes. Ostatnio czytałem o czymś takim jak tężyczka, czy to moze byc to? Ogolnie jestem znerwicowanym człowiekiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza POZ po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć